live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

Вчені із Німеччини пропонують запровадити "імунні паспорти" та дозволяти працювати людям, які перехворіли COVID-19

На людей, які перехворіли на коронавірус та мають імунітет, не розповсюджуватимуться заходи карантину

Фото з відкритих джерел

Науковці із Німеччини пропонують видавати "імунні паспорти" тим людям, які вже перехворіли на коронавірусну хворобу COVID-19, щоб на них не розповсюджувалися карантинні заходи і вони змогли повертатися до нормального життя. Про це повідомляє The Guardian

Згідно з повідомленням, відповідними дослідженнями займаються урядовий орган громадського здоров'я Німеччини, Інститут Роберта Коха, Німецький центр дослідження інфекцій, Інститут вірусології при берлінській лікарні Шаріте та служби донорства крові.  

Як зазначається, тестування крові понад 100 тис. добровольців на коронавірусні антитіла почнеться з середини квітня і дасть змогу побачити, скільки ж людей вже мають імунітет до COVID-19. Потім тест будуть повторювати через рівні проміжки часу, щоб накопичувати більше інформації від населення та відстежувати прогрес пандемії.

Вчені вважають, що люди, які перехворіли, ймовірно, отримають імунітет і вже не зможуть заразити інших, тому в майбутньому їм можна давати спеціальні пропуски та повертати до роботи.

Водночас науковці не знають напевно, чи достатньо захисту матиме людина і чи не загрожує їй повторне зараження, бо вірус зовсім новий і маловивчений. Також існує загроза того, що після запровадження таких паспортів значна кількість людей захоче навмисно заразитися та перехворіти. 

Нагадаємо, американська фармацевтична компанія Johnson & Johnson починає випробування на людях їхньої експериментальної вакцини проти коронавірусу вже у вересні. 

Loading...