Новини » Світ Читать эту новость на русском

Вбивця Леннона через 40 років після злочину попросив вибачення у Йоко Оно

Джон Леннон і Йоко Оно Фото: Nationaal Archief/Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Netherlands

Чоловік наголосив, що весь час думає про свій "мерзенний вчинок"

Марк Чепмен, який вбив одного із засновників групи Beatles Джона Леннона, вибачився перед його вдовою Йоко Оно через 40 років після його смерті. Про це повідомляє BBC.

Під час слухань через прохання про умовно-дострокове звільнення, Чепмен сказав, що вбив Леннона "заради слави" і що тепер заслуговує смертної кари. Він додав, що весь час думає про "мерзенний вчинок" і допускає, що може провести залишок свого життя у вʼязниці.

"Я просто хочу повторити, що прошу вибачення за свій злочин. У мене немає виправдання. Я вбив його, тому що він був дуже, дуже, дуже відомий, і це єдина причина, а я був дуже, дуже, дуже, дуже сильно самозакоханим і егоїстичним", — додав Чепмен.

Попри покаяння, вбивці Леннона одинадцятий раз відмовили у звільненні.

Зазначимо, що Чепмен застрелив Леннона 8 грудня 1980 року поряд з квартирою музиканта у Нью-Йорку. Під час вбивства поруч з Ленноном перебувала Йоко Оно. Після того, як чоловік зробив чотири постріли в Леннона, він сів поруч на асфальт і почав читати роман Джерома Селінджера "Над прірвою в житі". 

Новини за темою: Платівку Джона Леннона, яку той підписав своєму вбивці, виставили на продаж

Нагадаємо, згодом Чепмена засудили до довічного увʼязнення. Тоді чоловік вперше назвав свій мотив - він просто хотів прославитися.

Loading...