Новини » Світ Читать эту новость на русском

Вакцина від COVID-19 сама по собі не зможе зупинити пандемію, - ВООЗ

Тедрос Аданом Гебреєсус

Фото з відкритих джерел

За словами глави ВООЗ, вакцина повинна буде використовуватися в комплексі інших заходів

Глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що вакцина від коронавірусу COVID-19 сама по собі не зможе зупинити пандемію, вона повинна використовуватися в комплексі інших заходів. Про це він сказав під час брифінгу, який транслювала ВООЗ.

"З початку пандемії ми знали, що вакцина буде обов'язковою, щоб взяти її під контроль. Але важливо підкреслити, що вакцина буде доповнювати інші способи, якими ми володіємо, а не заміняти їх", - зазначив Гебреісус.

Також глава ВООЗ додав, що моніторинг ситуації, тестування та ізоляція заражених, відстеження ланцюжків контактів та інші запобіжні заходи потрібно продовжувати.

Крім того, він підкреслив, що спочатку запаси вакцин будуть обмежені, тому при вакцинації пріоритетом повинні користуватися працівники сфери охорони здоров'я, люди похилого віку та інші вразливі категорії населення.

"Однак і в такому разі у вірусу буде багато простору для просування", - наголосив Тедрос Аданом Гебреісус.

Новини за темою: Перші дози вакцини від COVID-19 Україна отримає не раніше весни 2021 року, - ВООЗ

Нагадаємо, головний інфекційний лікар США Ентоні Фаучі заявив, що соціальна дистанція та медичні маски залишаться навіть після появи вакцини від COVID-19. За його словами, вакцина зніме соціальну напругу у суспільстві, проте не рекомендує відмовлятися від засобів захисту.

Loading...