Новини » Світ Читать эту новость на русском

Вакцина від COVID-19 не завершить пандемію, – ВООЗ

Учені досі сумніваються в однаковій ефективності майбутнього препарату для всіх груп населення

Фото з відкритих джерел

Майбутня вакцина від коронавірусної хвороби COVID-19 не завершить пандемію. Про це заявив директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ганс Клюге, передає Daily Star.

Зазначається, що вчені сумніваються в однаковій ефективності препарату для всіх груп населення. "Я весь час чую: "Вакцина завершить пандемію". Звичайно, ні! Ми навіть не знаємо, чи вакцина допоможе всім групам населення. Зараз ми бачимо деякі ознаки того, що вона допоможе одній групі, а іншій ні. Кінець пандемії – це момент, коли ми як спільнота навчимося жити з цією пандемією. І це залежить від нас, в цьому позитив", – сказав Клюге.

Водночас Клюге прогнозує зростання кількості смертей від COVID-19 у Європі вже з наступного місяця. Передбачається, що кількість смертей збільшиться через буде зростання випадків хвороби. "Ситуація ускладнюється. У жовтні та листопаді ми побачимо більшу кількість смертей", – висловився директор бюро.

Новини за темою: До 50 смертей на добу: Вчені спрогнозували розвиток епідемії COVID-19 в Україні

Нагадаємо, за останню добу, 13 вересня в Україні зафіксовано 2462 нових випадки коронавірусу, 650 пацієнтів побороли хворобу, а 33 особи померли. З початку пандемії у країні зареєстрували 156 797 випадків COVID-19, з них 3211 летальних, а 69 543 людини змогли подолати недугу.

Loading...