live

Вагітна від Ілона Маска співачка дозволить дитині самій обрати стать

Claire Elis Boucher daily mail

Майбутня мати буде звертатися до дитини за допомогою нейтрального займенника "вони"

Співачка Клер Еліс Буше, що виступає під псевдонімом Граймс, заявила, що після народження своєї дитини вона дозволить малюку згодом самостійно визначити свою гендерну приналежність. Про це повідомляє Аbc14news.
 
За словами коханої засновника Tesla і SpaceX Ілона Маска, вона буде звертатися до майбутньої дитини за допомогою нейтрального займенники "вони" (they) замість звичних "він" або "вона". Також співачка наголосила, що дитина не буде виховуватися за певними шаблонами. Отже, якщо згодом дитя не відучитиме себе представником своєї біологічної статі, то зможе самостійно зробити вибір.
 
Клер Еліс пояснила, що притримується думки, що дитину не потрібно заганяти в рамки чи якимось чином обмежувати в цьому плані.
 
Крім цього, співачка зазначила, що хоче ростити дитину в скромній обстановці. Тому для цього вона планує частіше приїжджати до свого дідуся, що живе в лісовому будиночку. Адже там не так багато спокус, які підстерігали б дитину у великому місті.
 
 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Grimes (@grimes) 9 Січ 2020 р. о 12:24 PST

 
"Я хочу, щоб моя дитина росла в лісі. Ми не станемо жити у діда на постійній основі, але часто будемо проводити там час, щоб малюк жив у скромній обстановці", - заявила Клер.
 
До слова, наразі у 48-річного глави компаній Tesla і SpaseX Ілона Маска п'ятеро дітей від колишньої дружини Жюстін Вілсон. У той же час в Клер вагітність вперше.
 
Нагадаємо, нещодавно бізнесмен Ілон Маск розповів про найгіршу роботу у своєму житті. Засновник Tesla і SpaseX загадав, як колись мав пролізти в спеціальному одязі через вузький тунель, збираючи сміття і нагрітий пісок з котла.
Loading...