В Японії представили найменший у світі кубик Рубіка

Найменша копія кубика Рубіка Kyodo News

Двограмовий кубик коштує майже 2 тис. доларів

Напередодні 40-ї річниці появи кубика Рубіка в Японії на виставці представили його найменшу версію — алюмінієвий куб вагою близько 2 грамів. Про це повідомляє Kyodo News.

Згідно з повідомленням, довжина ребра цього кубика становить всього 9,9 міліметра.

Мініатюрна копія іграшки коштує приблизно 1,9 тис. доларів. Наразі компанія-виробник лише почала приймати заявки від покупців на придбання товару. Організатори обіцяють почати доставку іграшки вже в кінці грудня цього року.

Довідка:

Кубик Рубіка - механічна головоломка, винайдена у 1974 році та запатентована у 1975 році угорським скульптором і викладачем архітектури Ерне Рубіком. Тоді він називався "магічний кубик". Сучасне найменування він отримав через три роки — на честь свого творця.

Вважається, що кубик Рубіка - лідер серед іграшок по загальній кількості продажів: по всьому світу було продано близько 450 млн кубиків Рубіка, як оригінальних, так і різних аналогів.

В Японії іграшка з'явилася у 1980 році та моментально завоювала місцевий ринок. За деякими даними, у країні продали понад 14 мільйонів різних модифікацій кубика Рубіка.

Новини за темою: Штучний інтелект перевершив людину і зібрав кубік Рубіка за 1 секунду

Нагадаємо, раніше картина "Мона Ліза" французького вуличного художника Invader, яка була зроблена з 330 кубиків Рубіка, була продана на аукціоні сучасного мистецтва в Парижі за 520 680 доларів. 

Loading...