В Уханю підтвердили, що мають три живих штами коронавірусу в лабораторії

Фото з відкритих джерел

Директор запевнив, що віруси, які є в лабораторії, не спровокували хворобу COVID-19

Директор інституту вірусології в китайському Уханю, який США назвали відповідальним за поширення СOVID-19, зізнався, що їхня установа має три живих штами коронавірусу летючої миші. Про це повідомляє Metro libre.

Однак, за словами директора, жоден з цих вірусів не викликає хворобу COVID-19, тобто, вони не ідентичні коронавірусу SARS-CoV-2.

"У нас є три штами живих вірусів. Але схожість з вірусом, який викликає хворобу COVID-19, становить 79,8%", - зазначив директор інституту.

Новини за темою: Це не тварини: Данілов вважає, що епідемія коронавірусу сталася через витік із закритої лабораторії в Ухані
 

Так, керівництво інституту наголосило, що вірус SARS-CoV-2 не міг поширитися з їхньої лабораторії, адже китайські вчені, які там працюють, не знали про його існування.

"Як і всі інші, ми навіть не знали, що вірус існує. Тому як він міг поширитися з нашої лабораторії? Це повна нісенітниця", - відповів директор. 

Новини за темою: В китайському Уханю вперше з квітня підтвердили новий випадок зараження COVID-19

При цьому посадовець запевнив, що його інститут справді "виділяв і отримав деякі коронавіруси від кажанів".

Нагадаємо, на початку травня представники США, Великої Британії, Канади, Австралії та Нової Зеландії зібрали дані, які начебто доводять, що китайський уряд навмисно забороняв поширювати новини про коронавірус.

Згодом Китай погодився взяти участь в міжнародному розслідуванні стосовно природи походження цього вірусу та початку пандемії.

У той час в Україні на сайті адміністративного суду Києва з'явився позов проти Китаю та чинної української влади через поширення COVID-19. 

Loading...