Новини » Світ Читать эту новость на русском

В США прогнозують зростання шансів Трампа перемогти на виборах

Джо Байден і Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Останнім часом, шанси Трампа і Байдена майже зрівнялись

Аналітики одного із найбільших банківських холдингів Сполучених Штатів Америки JPMorgan Chase & Co вважають, що шанси чинного очільника країни Дональда Трампа перемогти на президентських виборах зростають. Про це повідомляє Bloomberg.

Згідно з повідомленням, недавно Трамп значно відставав від свого опонента Джо Байдена. Проте, останнім часом, шанси кандидатів майже зрівнялись. Це сталося на тлі насилля під час протестів та потенційної упередженості під час опитувань. 

У JPMorgan Chase & Co, спираючись на дослідження, запевняють, можна говорити про зрушення у рейтингу Дональда Трампа від 5 до 10 пунктів. Вказується, що опитування через неточність під час відповідей респондентів, можуть спотворювати рейтинг Джо Байдена на 5-6%. 

На виборців значний вплив також чинитимуть результати дебатів та позиція демократів щодо протестів, які останнім часом загострились.

До слова, президентські вибори в США заплановані на 3 листопада.

Новини за темою: Трамп закликав Байдена перевіритися на наркотики перед виборами

Нагадаємо, минулого тижня чинний президент США Дональд Трамп дав офіційну згоду балотуватися на другий президентський термін від Республіканської партії.

За тиждень до цього колишній віцепрезидент США Джо Байден прийняв пропозицію Демократичної партії балотуватися на пост президента. Він закликав американців об'єднатися, щоб подолати "епоху темряви в Америці". 

Loading...