Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Росії планують позначати окремих кандидатів на виборах як "іноземних агентів"

Фото з відкритих джерел

Також пропонується ввести поняття "кандидат, афілійований з особою, яка виконує функції іноземного агента"

Тимчасова комісія Ради Федерації щодо захисту державного суверенітету і протидії втручанню у внутрішні справи РФ пропонує визначити у виборчому законодавстві поняття "кандидат, який виконує функції іноземного агента". Про це повідомляє російське агентство ТАСС із посиланням на слова голови комісії Андрія Клімова.

За його словами, це робиться для того, щоб російські виборці на виборах мали повніше уявлення про те, в чиїх інтересах може надалі діяти той чи інший кандидат на виборні посади.

Також комісія запропонувала встановити кримінальну відповідальність для визнаних в Росії іноземними агентами фізосіб і організацій, залучених до адміністративної відповідальності.

"Пропонується ввести адміністративну відповідальність за порушення порядку діяльності всіх видів іноземних агентів за відсутність маркування про статус іноземного агента в матеріалах ЗМІ, а також кримінальну відповідальність за невиконання іноземними агентами встановлених законом вимог після залучення їх до адміністративної відповідальності", - сказав Клімов.

Новини за темою: Росія не скасує видачу своїх паспортів на Донбасі, - Пєсков

Раніше повідомлялося, що з 2014 року документи для імміграції в Україну отримали 51 779 громадян Російської Федерації.

Loading...