Новини » Світ Читать эту новость на русском

В РФ створили три препарати проти COVID-19

Ілюстроване фото Укрінформ

Третім можливим препаратом проти коронавірусу може стати фортепрен

В Російській Федерації заявили про створення трьох препаратів проти COVID-19. Відповідну заяву зробив віцепрезидент, керівник секції медико-біологічних наук РАН академік Володимир Чехонін, повідомляє РІА Новини.

Академік зазначив, що ще кілька років тому Інститутом органічного синтезу (ІОС) імені Постовського Уральського відділення РАН був розроблений препарат тріазавірин. Зараз же готова його інгаляційна форма, призначена для лікування саме респіраторної вірусної інфекції.

"Але на сьогодні готова особлива, інгаляційна форма цього препарату, яка може використовуватися виключно для лікування респіраторної вірусної інфекції. Я впевнений, що вона буде більш прийнятною для лікування COVID-19-інфекції. І, природно, такий варіант вкрай важливий в нинішній ситуації", - сказав Чехонин.

За словами академіка, другий препарат було створено на основі синтезу японського препарату фавіпіравіра. Він був розроблений для боротьби з так званими РНК-вірусами, до яких належить і новий COVID-19. Препарат також готовий до випробувань.

І третім можливим препаратом проти коронавірусу може стати фортепрен, який було розроблено на основі фоспренілу. Чехонін підкреслив, що він вже застосовується для лікування коронавірусних інфекцій у тварин. Цей препарат вже пройшов всі стадії клінічних випробувань та наразі проходить реєстрацію.

Новини за темою: До Москви прибув потяг із Києва, що повертав додому громадян РФ

Нагадаємо, кількість летальних випадків внаслідок поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Російській Федерації може досягти від одного до шести мільйонів без впровадження термінових карантинних заходів.

Loading...