Новини » Світ Читать эту новость на русском

У РФ анонсували добудову "Північного потоку-2" найближчим часом

Глава МЗС РФ Сергій Лавров Фото з відкритих джерел

Маас зауважив, що Німеччина сама має право визначати джерела енергії

"Північний потік-2" буде завершено найближчим часом. Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров після переговорів з міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом у Москві, передає Reuters.

"Учасники компанії "Північний потік-2", включаючи російських учасників, німецьких учасників та інших, налаштовані на те, що цей проєкт повинен бути завершений. І, як я розумію, є підстави вважати, що це буде зроблено найближчим часом", - сказав Лавров.

Його колега Гайко Маас зауважив, що Німеччина сама має право визначати джерела енергії, не зважаючи на те, що США побоюються, що газопровід може посилити політичний та економічний вплив РФ на Європу.

"Санкції між партнерами - безумовно неправильний шлях... Зрештою, це наше суверенне рішення, звідки ми отримуємо енергію. Жодна країна не має права диктувати європейську енергетичну політику погрозами. Це не увінчається успіхом", - зазначив Маас.

Новини за темою: Американські санкції проти "Північного потоку 2" загрожують 120 підприємствам Європи

Нагадаємо, раніше прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Російська Федерація все одно продовжить шукати спосіб завершити будівництво "Північного потоку-2", попри нові санкції США. 

За його словами, нові санкції "безперечно, викликають стурбованість", однак учасники проєкту все одно шукатимуть спосіб завершити будівництво газогону.  Окрім цього, прессекретар вважає, що вони порушують міжнародне законодавство.

Loading...