В ОАЕ загорівся величезний ринок

Пожежа на ринку в ОАЕ Фото з відкритих джерел

Наразі про причину займання не повідомляється

У місті Аджіман (Об'єднані Арабські Емірати) спалахнув великий ринок. Про це пише Dubai eye.

"На ринку в промисловій зоні Аджімана сталася масштабна пожежа. На місці події знаходяться бригади цивільної оборони та інший аварійний персонал", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що пожежа спалахнула близько 18:30 біля плодоовочевого ринку. Наразі про причину займання не повідомляється.

На місці продовжують працювати пожежники з декількох станцій.

Новини за темою: Вибух у Бейруті: Кількість постраждалих перевищила 5 тисяч

Нагадаємо, напередодні в порту Бейрута, столиці Лівану, протягом 15 хвилин прогриміли два потужні вибухи, внаслідок яких пошкоджено десятки будівель. 

Пізніше, за результатами початкового розслідування, причиною вибуху в Бейруті стала бездіяльність та недбалість у зберіганні вибухонебезпечних матеріалів на портових складах. Як зазначається, пожежа почалась на 9-му складі і перекинулась на 12-й, де зберігалася аміачна селітра. Питання безпеки зберігання селітри розглядали декілька комітетів, але вони так і не видали указ про утилізацію цього легкозаймистого матеріалу.

За інформацією Reuters, за 6 місяців до вибуху було попередження про необхідність утилізації селітри, проте декілька комітетів так і не видали відповідний указ.

Loading...