В Ізраїлі повторно запроваджують жорстокий карантин через другу хвилю COVID-19

Беньямін Нетаньягу

EPA-EFE

Наразі жорсткі заходи запроваджено на два тижні

Напередодні прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що з 25 вересня в країні на два тижні запровадять повний карантин для боротьби з другою хвилею коронавірусу. Про це повідомляє DW

"Щоб врятувати життя ізраїльтян, ми повинні оголосити повний карантин на два тижні, який розпочнеться в найближчу п'ятницю і триватиме до кінця свята Сімхат Тора. Після цього будуть ще два тижні карантину, сподіваюся, не дуже суворого, але говорю заздалегідь: все залежить від показників захворюваності ", - заявив прем'єр, однак не розповів деталі щодо карантину. 

Новини за темою: За добу в Україні підтвердили 3 372 нових випадки коронавірусу

Слід зауважити, що за добу в країні виявили 6950 випадків COVID-19, що стало найвищим показником з початку пандемії. Саме це змусило уряд посилити протиепідемічні обмеження.

Слід зауважити, що Ізраїль став першою країною світу, яка ввела повторний локдаун. З 18 вересня Ізраїль запровадив повторний карантин через побоювання, що система охорони здоров'я не впорається зі зростаючим числом інфекцій. Перший карантин тривав з березня по травень, а вже у вересні в країні знову став збільшуватися рівень захворюваності.

Новини за темою: Україна стала однією з найбільш уражених коронавірусом країн у Європі: Зеленський назвав причини

Нагадаємо, нещодавно в Ізраїлі розробили тест, який визначає наявність коронавірусу протягом 10 секунд і коштує 1 шекель (приблизно 8 грн). Loading...