Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Ізраїлі хакери атакували лабораторії, які займаються розробкою вакцин від COVID-19

Ілюстроване фото

Pixabay

На сайтах розмістили антиізраїльські відео та погрозливі повідомлення

Ізраїльські лабораторії з розробки вакцин від коронавірусу COVID-19 були атаковані хакерами. Як повідомляє The Jerusalem Post, кібератаки не вплинули на процес розробки ліків.

Згідно з повідомленням, минулого тижня через масові кібератаки були заблоковані сотні веб-сайтів. У тому числі жертвами стали дослідницькі центри, що працюють над створенням вакцини від коронавірусної інфекції.

Як зазначається, на домашніх сторінках сайтів хакери розмістили антиізраїльські відео, а також повідомлення на івриті і англійською: "Зворотний відлік знищення Ізраїлю розпочався з давніх часів". Крім того, зверху був напис на івриті "Будьте готові до великого сюрпризу".

За даними компанії Check Point, яка спеціалізується на кібербезпеці, ізраїльські сайти атакували з Туреччини, Північної Африки і сектора Гази.

В результаті, атаки на лабораторії не завдали шкоди процесу розробки вакцини, а також стало відомо, що спроби викрадення інформації не робилися.

Новини за темою: В Івано-Франківську СБУ затримала відомого на увесь світ хакера Sanix

Раніше повідомлялося, що хакери, які діяли в інтересах іноземних держав, зламали мережі американських компаній, які проводять дослідження з лікування COVID-19.

Loading...