В Італії зафіксували 400 випадків інфікованих коронавірусом

Коронавірус в Італії Фото з відкритих джерел

Зафіксовано 12 летальних випадків через коронавірус COVID-2019

Станом на вечір, 26 лютого, в Італії кількість випадків зараження коронавірусною інфекцією COVID-2019, зросла до 400 осіб. Про це повідомив голова служби цивільної оборони Анджело Бореллі, передає CNN.

За його словами, зафіксовано 12 летальних випадків внаслідок китайського коронавірусу.

Найбільше постраждали область Ломбардія (258 випадків, 9 померлих), Венето (71 випадок, 2 померли), Емілія-Романія (47 випадків, 1 померлий).

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях в інфекційне відділення обласної лікарні доставили жінку, яка нещодавно повернулась з Італії, з підозрою на коронавірус.

Нагадаємо, спершу італійські фахівці допускали, що нульовим пацієнтом може бути 38-річний чоловік з Ломбардії – співробітник компанії Unilever біля міста Кодоньо. Він спілкувався з другом, котрий у січні прилетів з Шанхаю, і міг заразитися від нього. Проте тести на антитіла показали, що друг, котрий повернувся з Китаю, не заражений. Тож виходить, що співробітник компанії Unilever є першим італійським інфікованим. Вже від нього заразилися його дружина та близький друг, а потім й інші люди, з якими він спілкувався – за день шестеро осіб. Пошуки "нульового" пацієнта досі тривають.

Крім того, станом на ранок 25 лютого повідомляється про 230-х інфікованих та про сім смертей

Loading...