В Італії швидкість поширення COVID-19 зросла до небезпечної

Коронавірус в Італії Фото з відкритих джерел

Ситуація в регіоні різко погіршилася протягом останнього тижня

На півночі Італії в провінції Венето протягом останнього тижня швидкість поширення коронавірусу зросла до небезпечного рівня. Про це повідомляє Corriere della Sera.

Так, минулого тижня індекс відтворення вірусу (вказує, скільки людей в середньому інфікує один хворий) був на рівні 0,43, однак протягом останніх днів показник збільшився у кілька разів. 

"Згідно зі звітом регіональної агенції охорони здоров’я Azienda Zero, в останній тиждень червня індекс відтворення вірусу (R value) у Венето зріс до ризикового – 1,67", - йдеться у повідомленні.

Тоді як безпечними вважаються показники менш як 1.

У зв'язку з цим губернатор регіону Лука Зая висунув вимогу центральному уряду створити "регуляторний інструмент", який дозволяв би обов’язкову госпіталізацію підтверджених хворих, і це було б "не диктаторським кроком, а діями для захисту громади". 

Новини за темою: ВООЗ: Друга хвиля COVID-19 може вбити мільйони людей

За словами губернатора, якщо ситуація і далі триматиметься на такому рівні, то статистика погіршуватиметься.

"Із такими темпами нам не треба питати себе, чи повернеться вірус у жовтні – він і так тут. Через безвідповідальну поведінку деяких людей хтось поповнює статистику заражень прямо зараз", - наголосив чиновник.

Новини за темою: У ВООЗ заявили про прискорення пандемії коронавірусу

До слова, раніше губернатор Венето закликав людей дотримуватися правил карантину після того, як в мережі з'явилися фото заповнених скверів та пляжів.

Нагадаємо, на початку минулого місяця уряд Італії послабив карантин та дозволив мандрівникам з більшості європейських країн в'їжджати до країни без обов’язкової 14-денної обсервації.Loading...