live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Італії одужав нульовий пацієнт, з якого почався спалах коронавірусу в країні

Фото з відкритих джерел

Про зараження чоловіка стало відомо 21 лютого

В італійській Ломбардії виписали з лікарні першого пацієнта з коронавірусом в країні - 38-річного Маттіа з міста Кодоньо. Про це повідомляє ANSA.

Згідно з повідомленням, про зараження чоловіка стало відомо 21 лютого, коли він у важкому стані з дихальною недостатністю був переведений в реанімацію міста Павія.

Він звернувся з нездужанням в лікарню Кодоньо 19 лютого, проте йому не був проведений тест. До того ж він встиг заразити кількох осіб, включаючи своїх родичів.

Як зазначається, згодом батько чоловіка помер, тоді як вагітна дружина, яка перенесла захворювання в легкій формі, була виписана два тижні тому.

Крім того, так і не вдалося з'ясувати, від кого міг заразитися Маттіа, який не бував у Китаї. У той же час коронавірус не підтвердився у його приятеля, з яким він вечеряв після його повернення з Китаю.

Нагадаємо, станом на 20 березня, була зафіксована рекордна кількість летальних випадків в Італії - за добу померло 627 осіб. Наразі кількість інфікованих у країні становить - 63 927 осіб, померло - 6077 пацієнтів, а одужати змогло 7432 людей.

Loading...