Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Італії не можуть знайти "нульового" пацієнта: Від коронавірусу загинуло вже 4 особи

Ілюстративне зображення Фото з відкритих джерел

Зараз йде перевірка інших потенційних носіїв у Кодоньо через всі їхні контакти

В Італії інфекціоністи разом з поліцією в оперативному режимі намагаються з'ясувати, як в країну потрапив коронавірус COVID-19. Від зараження померло чотири особи, повідомляє Corriera della Sera.

Четвертою жертвою став 84-літній чоловік. Наразі перший інфікований (або інфіковані) патогеном з Китаю, тобто так званий "нульовий" пацієнт, поки не знайдений. 

Спочатку підозра впала на 38-річного чоловіка з містечка Кодоньо: у нього діагностували перший випадок захворювання в Ломбардії. Цей співробітник компанії Unilever спілкувався з приятелем, який в січні приїхав з Китаю, і міг підхопити вірус від нього. Проте результати тестів виявилися негативними, і зараження в нього не підтвердили.

Зараз йде перевірка інших потенційних носіїв у Кодоньо через всі їхні контакти: починають з найближчих членів сім'ї (дружина / чоловік, діти), переходять до батьків, друзів, колег, сусідів у літаку або поїзді.

Зараз 10 містечок в Ломбардії і Венето ізольовані через спалах COVID-19. 

А тим часом в Італії почалася паніка через китайський коронавірус, люди спустошують магазини. 

Нагадаємо, 22 лютого на півночі Італії було зафіксовано 50 випадків зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. У зв'язку з цим в одному з регіонів була припинена робота навчальних закладів.

Пізніше на території Італії через збільшення кількості випадків зараження коронавірусом ввели обмеження на пересування громадян.

Loading...