live

В Італії через коронавірус обмежили свободу пересування

Ілюстративне зображення Фото з відкритих джерел

Обмеження пересування запровадили в декількох областях на півночі країни

На території Італії через збільшення кількості випадків зараження коронавірусом ввели обмеження на пересування громадян. Про це ввечері 22 лютого заявив прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте, повідомляє DW.
 
 
Зокрема, жителям регіонів, де зареєстровано найбільше випадків інфікування, буде заборонено залишати територію своїх населених пунків. Крім цього, було накладено заборону на в’їзд до цих місцевостей.
 
Таким чином, за останніми даними, на півночі Італії було закрито 10 населених пунктів. Водночас, особливі заходи з протидії епідемії торкнулись близько 50 тисяч осіб.
 
До слова, станом на вечір 22 лютого в Італії було підтверджено 79 випадків інфікування COVID-19 та два випадки смерті. Попри це одного із заражених пацієнтів вдалося вилікувати.
 
Наразі найвищий рівень захворюваності спостерігається у Ломбардії (адміністративний регіон на півночі Італії, столиця – Мілан). Там особливі заходи з протидії епідемії торкнулись приблизно 50 тисяч осіб у 10 населених пунктах біля міста Кодоньо, де вже було зачинено супермаркети та ресторани. Крім цього, згідно з розпорядженням мера, в Мілані закриті муніципальні громадські установи. В той же час у сусідньому регіоні Венето зафіксовано 17 випадків зараження коронавірусом.
 
Нагадаємо, напередодні, 22 лютого, на півночі Італії було зафіксовано 50 випадків зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. У зв’язку з цим в одному з регіонів було припинено роботу навчальних закладів.
Loading...