В Іспанії через виявлення COVID-19 доведеться вбити майже 100 тисяч норок

Фото з відкритих джерел

Інфікованими вірусом виявилися 87% тварин

В іспанській провінції Арагон на одній із ферм, яка займається розведенням норок, мають вбити майже 100 тис. тварин після того, як у багатьох з них виявили коронавірус. Про це повідомляє ВВС Україна

Згідно з повідомленням, цей спалах в селі за 200 км на схід від Мадрида виявили у травні після того, як дружина працівника цієї ферми заразилася вірусом, згодом у її чоловік та шести інших працівників ферми підтвердили коронавірус.

Новини за темою: Японці отримали антитіла, що нейтралізують коронавірус, - ЗМІ

Після цього випадку норок, яких розводять за цінне хутро, на фермі ізолювали та ретельно стежили за їхнім станом, однак 13 липня тестування показало, що 87% тварин заражені. Саме тому органи охорони здоров'я наказали знищити всіх 92 700 норок. Водночас влада пообіцяла фінансову допомогу компанії, яка керує фермою.

Новини за темою: У ВООЗ назвали дві причини спалаху COVID-19 в Україні

Як зазначається, міністр сільського господарства Арагону Хоакін Олона заявив, що рішення вбити норок ухвалили, "щоб уникнути ризику передачі до людини". Він наголосив, що наразі незрозуміло, чи передався вірус від тварин людям і навпаки. Цілком можливо, що інфікований працівник господарства мимоволі передав хворобу тваринам, або навпаки - тварини передали хворобу працівникам. 

Новини за темою: Не тільки трактор, але й коса: Лукашенко назвав ще один "дієвий" метод боротьби з COVID-19

Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, що Україна вивчає іноземний досвід, зокрема іспанський, щодо реагування на нові виклики, пов'язані з пандемією COVID-19.Loading...