Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Іркутській області РФ дороги "випадково" посипали піском із людськими кістками

Пісок з людськими кістками РБК-Россия

Ймовірно, на місці забору ґрунту раніше було розташоване кладовище

У місті Кіренськ Іркутської області в піску, яким посипали дорогу, виявили людські рештки, ймовірно, поховань часів Громадянської війни. Про це повідомляє РБК

"За попередніми даними, для відсипання дороги лісозаготівельним підприємством було взято ґрунт по вулиці Якутській на прохання адміністрації Кіренського району. За неофіційною інформацією, це фрагменти старих поховань часів Громадянської війни", - розповіли в міській адміністрації.

Новини за темою: У будівельному смітті під Львовом виявили людські рештки

Слід зауважити, що кілька десятків років тому на Якутській вулиці навесні з ґрунту вимивалися фрагменти скелетів. Також місцеві жителі бачили людські рештки в шарах яру нижче селища Пролетарськ. Наразі правоохоронці проводять перевірку. 

Як зазначили у пресслужбі уряду регіону, при заборі ґрунту для відсипання доріг були зачеплені бічні відвали дороги, в яких були останки. Попередньо встановлено, що дорога йде уздовж старого кладовища.

Новини за темою: У Москві знайшли тіло відомої письменниці, яка зникла тиждень тому

Нагадаємо, нещодавно в Росії на базі відпочинку в Республіці Карелія створили бутафорський концтабір, де планують відтворити життя і побут малолітніх в'язнів фінських переселенських таборів. 

Loading...