В Іраку обстріляли військову базу США

На об'єкт спрямували ракети типу "Катюша"

Американський солдат в Іраку flickr.com

В Іраку обстріляли військову базу Ет-Таджі, на якій розташовуються американські та іракські військовослужбовці. Про це повідомляє Shafaq News.

Зазначається, що на табір Ет-Таджі, який розміщено на півночі від Багдада, впали чотири реактивні ракети типу "Катюша". Через це США підняли в небо над базою свої бойові гелікоптери. Інформація про наявність потерпілих або руйнувань відсутня.

Важливо, що це не перший обстріл військових баз в Іраку. Про останній ракетний удар на півдні Багдада було відомо 25 липня.

Нагадаємо, у травні три ракети "Катюша" приземлилися по периметру міжнародного аеропорту Багдада. Тоді сили безпеки Іраку провели пошукову кампанію в околицях аеропорту після нападу, який відбувся на світанку. У результаті в районі аль-Бакрія в західному Багдаді було знайдено ракетну установку з таймерним пристроєм.

Новини за темою: Нова битва за Ірак

Раніше, у січні поточного року, військову базу Ет-Таджі вже обстрілювали з ракет. Тоді обійшлося без жертв та постраждалих. Ситуація на Близькому Сході серйозно загострилася після того, як Пентагон на початку року повідомив про операцію, в ході якої було вбито іранського генерала Касема Сулеймані.

Loading...