live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Індонезії закрили "найжорстокіший дельфінарій" у світі

Дельфінарій "Wersut Seguni" Livekindly

У пересувному цирку "Wersut Seguni" проживають від 20 до 30 дельфінів

Міністерство навколишнього середовища та лісового господарства в Індонезії вирішило закрити пересувний дельфінарій, утримання тварин у якому викликало численні питання в екологів і зоозахисників, передає Livekindly
 
Згідно з повідомленням, в цирку "Wersut Seguni" дельфіни жили в тісних басейнах у воді з великою кількістю хлорки, внаслідок чого у підводних мешканців могли обпектися очі. Тварини виступали до п'яти разів на день, а розважальна програма включала в себе стрибки через обручі і "танці" під гучну музику.
 
Всього в дельфінарії в неволі перебуває від 20 до 30 дельфінів.
 
Зазначається, що індонезійська влада під напором небайдужої громадськості вирішила не продовжувати дозвіл на роботу даного дельфінарію. Проте наразі розглядається можливість видати дозвіл компанії "Wersut Seguni" на продовження роботи з дельфінами стаціонарно - на Центральній Яві (провінція Індонезії, - ред.).
 
"Це історичний день для всіх нас. Ми почали боротися з пересувним цирком дельфінів з моменту його появи в 2009 році", - сказав керівник зоозахисного проекту "Dolphin Project" Фемкеден Хаас.
 
Нагадаємо, раніше у дельфінарії "Dolphin Discovery" в мексиканській Канкуні дві алафіни покусали та спробували втопити 10-річну дівчинку з Британії. Зазначається, що через постійні катування та голод у тварин травмується психіка, через що вони нерідко нападають на своїх дресирувальників та глядачів.
Loading...