Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Індії суд передав храм, у якому знайшли скарбів на 20 мільярдів доларів, у власність стародавній династії

Найбагатший храм світу - індуїстський храм Падманабхасвамі Фото з відкритих джерел

Раніше храм Падманабхасвамі кілька років належав індійському штату Керала

Верховний суд Індії постановив передати старовинний індуїстський храм Падманабхасвамі, який є одним із найбагатших храмів світу, у власність династії Траванкор. У будівлі раніше знайшли скарбів на 20 млрд доларів, повідомляє Reuters.

Згідно з повідомленням, своїм рішенням Верховний суд скасував рішення Вищого суду індійського штату Керала, де розташований храм, від 2011 року, коли храм Падманабхасвамі розпорядилися передати у власність штату.

Верховний суд заявив, що новий комітет, який королівська сім'я створить для управління храмом, висотою близько семи поверхів і який прикрашений різьбленням, матиме право вирішувати, що робити з багатством храму, включаючи вміст іншого стародавнього сховища, яке ще належить відкрити.

Довідка:

Храм Падманабхасвамі почали зводити у VI столітті н. е. Розпорядником храму була династія князівства Траванкор. У 1949 році Траванкор об'єднався з іншим князівством Кочі, а 1956-го вони обоє увійшли до складу штату Керала.

Останній правитель Траванкору помер у 1991 році. Через це влада Кералу заявила, що храм має перейти у власність штату. У 2011 році Верховний суд Індії дозволив обстежити Падманабхасвамі — в одному із сейфів знайшли тонни золотих монет і коштовностей, загальна вартість яких оцінювалася у понад 20 млрд доларів.

Після цього нащадки династії Траванкор почали оскаржувати право на володіння храмом із владою штату Керал. Верховний суд поставив крапку в цій справі в понеділок, 13 липня, заявивши, що смерть останнього правителя Траванкору не впливає на спадкоємні права на храм.

Новини за темою: Ердоган перетворив собор Святої Софії на мечеть: Чергове ознаменування з перебудови світу?

Нагадаємо, раніше в Індії геологи виявили родовище золотої руди із запасами приблизно у 3 тисячі тонн, що у п'ять разів перевищує поточний запас країни.Loading...