В Естонії зафіксували перший випадок зараження коронавірусом COVID-19

Вірус виявили в громадянина Ірану

Укрінформ

Міністр соціальних справ Естонії Танель Кийк заявив про перший випадок коронавірусної інфекції COVID-19 в країні. Про це повідомляє ERR.

"Сьогодні вранці надійшла інформація про те, що в Естонії станом на вечір вчорашнього дня виявлено першого зараженого. Йдеться про постійного жителя Естонії, який не є її громадянином. Більш точну інформацію дасть Департамент здоров'я", - сказав міністр у четвер, 27 лютого.

Він також зазначив, що коронавірус діагностували в громадянина Ірану, який повернувся до Естонії з батьківщини в середу ввечері. Хворий прибув до країни автобусом з Риги.

Нагадаємо, станом на ранок четверга, 27 лютого, загальна кількість загиблих від пневмонії, спричиненої новою коронавірусною інфекцією COVID-19, зросла до 2801 особи, а загальна кількість інфікованих коронавірусом досягла 82 164 осіб. 

Також напередодні Північна Македонія повідомила про перший випадок зараження коронавірусом у жінки, яка нещодавно прибула з Італії. 

В Італії, що наразі є третьою в світі країною за кількістю інфікованих коронавірусною інфекцією, місцеві ЗМІ заявили про те, що COVID-19 вперше діагностували в українки.

 

Loading...