Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Естонії поліція спіймала дипломатів РФ на порушенні карантину

Інформацію про інцидент передали в МЗС Естонії

Естонська поліція Фото з відкритих джерел

Естонські правоохоронці повідомили в Міністерство закордонних справ про порушення співробітниками посольства Російської Федерації правил соціального дистанціювання на відкритті пам'ятника в Таллінні. Про це повідомляє Українська правда

Згідно з повідомленням, під час церемонії відкриття після капітального ремонту "Бронзового солдата" на Військовому кладовищі в Таллінні працівники посольства РФ, ймовірно, порушили правила соціального дистанціювання, які встановила влада Естонії в період надзвичайного стану.

Сама церемонія відкриття пам'ятника відбулася 30 квітня. На деяких фото посол РФ Олександр Петров знаходився поруч з офіцерами російського ВМФ, тим самим він не дотримувався соціальної дистанції.

Як зазначається, на недотримання росіянами вимог звернув увагу підполковник поліції Вальтер Пярн з Пих'яської префектури. У своєму листі до МЗС він нагадав, що під час надзвичайного стану, аби захистити життя і здоров'я людей, перебувати в громадському місці можна не більше, ніж по двоє, а дистанція між іншими особами повинна становити хоча б два метри.

Нагадаємо, нещодавно в Естонії у шкільному підручнику з англійської мови "I love English 7" для сьомого класу знайшли карту, де окупований Крим позначений як територія Російської Федерації.

Loading...