Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Естонії 17 українців порушили самоізоляцію

Громадянам України загрожує покарання від штрафу до депортації

Фото з відкритих джерел

Естонські правоохоронці встановили, що 17 українців порушили самоізоляцію, оскільки ходили на роботу. Про це повідомив міністр внутрішніх справ країни Март Хельме, передає ERR.

Зазначається, що з 21 липня українські заробітчани 46 разів порушили встановлені в Естонії карантинні обмеження. За словами міністра, порушники правил самоізоляції та їхні роботодавці повинні бути покарані за всією суворістю закону, адже умовою в'їзду українців в Естонію був обов'язок роботодавця організувати їх самоізоляцію.

Наразі відомо, що стосовно українців Департамент поліції і прикордонної охорони може застосувати різні санкції. "Можна вислати іноземця з Естонії, покарати роботодавця штрафом до 32 тис. євро, або почати кримінальну справу за поширення інфекційних хвороб". На думку Хельме, Естонія не повинна толерантно ставитися до подібних порушень і безвідповідальної поведінки".

Крім того, Департаменти поліції та прикордонної охорони вже почали діяльність в цьому напрямку. Повідомляється, що важелі впливу є і в Департаменту здоров'я, який може призначити жителям Естонії і прибулим в Естонію іноземцям штраф до 9600 євро і почати справу про проступок за порушення правил карантину.

Новини за темою: У Берліні під час протестів проти коронавірусної "змови" арештували понад 130 людей

Нагадаємо, нещодавно в трьох громадян України, які 21 липня прибули до Естонії на сезонні роботи, підтвердили коронавірусну хворобу COVID-19. Спецрейс з України був організований Торгово-сільськогосподарською палатою Естонії, а оплатити його мали місцеві роботодавці.

Loading...