live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

В білоруському університеті, де навчався інфікований COVID-19 студент, запровадили індивідуальне навчання

Також під медичним наглядом перебувають особи, які контактували з хворим

Коронавірус шириться світом vedomosti.ru

У Мінську Білоруський національний технічний університет (БНТУ) в Мінську переводять на режим індивідуального навчання через виявлення нового типу коронавірусу у студента з Ірану. Про це заявив  міністр охорони здоров'я Білорусі Володимир Каранік, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Виш, в якому виявили випадок носійства коронавірусу, переводять на індивідуальну програму навчання. Це БНТУ", - сказав міністр.

Як зазначається, щодо студентів, з якими вчився разом хворий юнак, та сусідів іранця з квартири вживають протиепідемічних заходів, їх переведено під медичний нагляд. Сам інфікований студент відчуває себе задовільно, як і всі інші, хто перебуває під спостереженням.

За словами очільника МОЗ країни, іноземний студент прибув до Білорусі ще до того, як Іран було віднесено до країн з несприятливою епідеміологічною обстановкою. Після того як це сталося, було надано вказівку щодо всіх громадян Ірану, які в'їхали до Білорусі після 20 лютого, провести активне обстеження.

Згодом студента викликали на обстеження до поліклініки, на момент огляду скарг він не виказав, але медичних працівників збентежила невелика температура - 37,3 градуса, і почервоніння горла. Його доправили до інфекційної лікарні, де було взято мазки і підтверджено наявність сімейства коронавірусів. Наразі медики уточнюють, наскільки це важливий штам.

Нагадаємо, раніше у Міністерствах охорони здоров'я Республіки Білорусь та Литовської Республіки заявили про перші зареєстровані випадки зараження коронавірусом COVID-19

Станом на ранок п'ятниці, 28 лютого, загальна кількість загиблих від пневмонії, спричиненої новою коронавірусною інфекцією COVID-19, збільшилася до 2858 осіб, а загальна кількість інфікованих зросла до 83 388 осіб.

Loading...