В Азербайджані запроваджують воєнний стан через конфлікт із Вірменією

Також у країні введуть комендантську годину

Конфлікт між Вірменією та Азербайджаном

Фото з відкритих джерел

Президент Азербайджану Ільхам Алієв підписав указ про оголошення воєнного стану в країні через конфлікт у Нагірному Карабаху. Про це повідомляє Haqqin.az із посиланням на помічника очільника країни Хікмета Гаджиєва.

Зазначається, що воєнний стан у країні почне діяти з понеділка, 28 вересня. "Враховуючи вірменську провокацію, Азербайджан з 00:00 28 вересня оголошує військовий стан", – сказав чиновник.

Крім того, в кількох містах країни, у тому числі в Баку, вводиться комендантська година з 21:00 до 06:00. Протягом цього часу жителям заборонять виходити на вулиці й інші громадські місця без спеціального дозволу та документів, які підтверджують особу.

Нагадаємо, сьогодні вранці, 27 вересня, Вірменія і Азербайджан почали бойові дії на кордоні і звинуватили один одного в ескалації насильства в Нагірному Карабаху.

Пізніше уряд Вірменії через ескалацію конфлікту в Нагірному Карабаху ввів у країні воєнний стан і оголосив загальну мобілізацію резерву.

Новини за темою: Конфлікт у Нагірному Карабасі може вийти за межі регіону, – прем'єр Вірменії

У Міноборони Вірменії заявляли про 16 загиблих людей через ескалацію конфлікту в Нагірному Карабаху. Водночас Генпрокуратура Азербайджану повідомила про 19 жертв серед цивільного населення.

Loading...