Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Австралії вперше за більш ніж 100 років закриють кордони між штатами

Фото з відкритих джерел

У країні зафіксовано новий спалах коронавірусу

Австралія з 7 липня тимчасово закриє кордони між найбільш густонаселеними штатами Новий Південний Уельс і Вікторія через спалах COVID-19. Це відбудеться вперше після того, як 100 років тому рух між двома штатами було заблоковано під час пандемії іспанського грипу. Про це повідомив прем'єр-міністр штату Вікторія Ден Ендрюс, передає Reuters.

Ці два регіони - єдині в Австралії, які не закривали свої кордони з початку пандемії. За добу у Вікторії було зафіксовано 127 нових випадків інфікування, що є найвищим показником з моменту початку розповсюдження коронавірусу.

За даними Міністерства охорони здоров'я Австралії на 5 липня, на території країни зареєстровано 8583 випадки зараження COVID-19, смертей пацієнтів з інфекцією налічується 105.

Кордони будуть закритими на невизначений термін.

Новини за темою: Главу МВС Австралії госпіталізували з коронавірусом

Раніше повідомлялося, що в Австралії правоохоронні органи почали розслідування проти власників круїзного лайнера Ruby Princess, оскільки вони надали неправдиві дані про число інфікованих коронавірусом, що призвело до масового зараження людей на борту.Loading...