live

В Австралії розслідують зараження 622 пасажирів коронавірусом після їхньої висадки з лайнеру

Австралійський лайнер Ruby Princess Фото з відкритих джерел

Пасажирам дозволили залишити судно з мінімальними перевірками, хоча близько десяти осіб на той час мали симптоми респіраторних захворювань

В Австралії правоохоронні органи почали розслідування проти власників круїзного лайнеру Ruby Princess, оскільки вони надали неправдиві дані про число інфікованих коронавірусом, що призвело до масового зараження людей на борту.

Про це повідомляє DW.

2700 пасажирам, які на тот момент перебували на борту, дозволили залишити його з мінімальними перевірками, хоча вже тоді серед них була велика кількість тих, хто має симптоми коронавірусу.

При цьому висадити пасажирів на берег вирішили після того, як чиновники заявили про низький ризик зараження та відсутність симптомів COVID-19 у пасажирів лайнеру.

Однак, як зазначається, це б не стало можливим, якщо б капітан судна надав достовірні дані про кількість інфікованих коронавірусом.

Згодом, після висадки пасажирів, стало відомо про те, що аж 622 людини заразилися COVID-19, а серед 35 людей, які вже померли від коронавірусу, 11 були саме пасажирами лайнеру.

Новини за темою: Трамп лобіював неперевірені препарати, якими лікують малярію, у якості ліків від коронавірусу, - ЗМІ

За словами комісара поліції Нового Південного Уельса Міка Фуллера, тепер будуть з'ясовувати, чи були порушені закони щодо національної безпеки, державного біозахисту та чи був скоєний злочин із необережності.

Він додав, що є докази того, що коронавірус почав поширюватися від пасажирів судна.

Раніше повідомлялося, що на лайнері Grand Princess виявили коронавірус, серед пасажирів було 49 українців.

Новини за темою: Коронавірус небезпечний для молоді, - ВООЗ

Згодом стало відомо, що пасажирам лайнера Grand Princess, де виявили коронавірус, дозволили зійти на берег в одному з портів.

Loading...