Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Афінах напали на Міхеіла Саакашвілі. Відео

Міхеїл Саакашвілі REUTERS

Саакашвілі прибув до Афін, щоб зустрітися з емігрантами з Грузії

У неділю, 11 жовтня, в столиці Греції, Афінах, було скоєно напад на колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі. Про це повідомляє телеканал Mtavari.

Як зазначається, колишній грузинський президент і нинішній голова Виконавчого комітету реформ України прибув до Афін, щоб провести там зустріч з емігрантами з Грузії. Зокрема, Саакашвілі хотів розповісти своїм прихильникам про свої подальші плани на батьківщині. Однак, біля входу в будівлю, де проходив захід, політика чекали його противники. 

Так, після появи Саакашвілі на нього накинувся молодий чоловік. Після цього зав'язалася бійка, в результаті якої кілька людей отримали тілесні ушкодження. За попередньою інформацією, потерпілому вдалося втекти. 

Новини за темою: Чи всидить Саакашвілі на двох стільцях в Україні і Грузії? – прогноз політтехнолога

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що у столичному ресторані Fabius невідомий чоловік із заточкою напав на голову виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїла Саакашвілі.

Однак, пізніше сам політик пояснив, що це був не напад. За його словами, якийсь чоловік підійшов з ручкою брати автограф і небезпека йому не загрожувала.Loading...