В Афганістані вбили одного з найбільш розшукуваних терористів "Аль-Каїди"

Абу Мухсін аль-Масрі Daily Mail

Ліквідований терорист був другим в ієрархії "Аль-Каїди"

Сили Національного директорату безпеки Афганістану ліквідували одного з лідерів "Аль-Каїди" Абу Мухсіна аль-Масрі, який перебував у списку найбільш розшукуваних терористів ФБР. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що Аль-Масрі, який вважається другим за ієрархією в "Аль-Каїді", був убитий під час спецоперації в провінції Газні.

Керівник Національного контртеррористичного центру США Кріс Міллер у своїй заяві підтвердив смерть терориста, заявивши, що його ліквідація є серйозною невдачею для "Аль-Каїди". Крім того, чиновник додав, що ця спецоперація "підкреслює зниження ефективності терористичної організації".

Відомо, що у США Аль-Масрі було звинувачено у наданні матеріальної підтримки та ресурсів іноземній терористичній організації, а також у змові щодо вбивства громадян США.

Новини за темою: Авіаудар США в Сирії: Вбито кількох ватажків "Аль-Каїди"

Нагадаємо, нещодавно в Афганістані стався напад на кортеж губернатора однієї з провінцій, внаслідок якого загинули вісім осіб. Тоді у Міністерстві внутрішніх справ Афганістану повідомили, що серед загиблих є четверо охоронців губернатора і четверо цивільних. 

Loading...