В Афганістані у результаті авіаудару загинули 12 людей

ВПС Афганістану нанесли авіаудари по базі "Талібану"

Фото з відкритих джерел

Авіаудар було завдано по базі "Талібану"

У суботу, 19 вересня, військово-повітряні сили (ВПС) Афганістану нанесли подвійний авіаудар по базу "Талібану", у результаті чого загинули 12 мирних жителів у північно-східній провінції Кундуз, ще 10 осіб отримали поранення. Про це повідомляє Reuters з посиланням на офіційного представника провінції. 

Крім цього, в міноборони в Кабулі раніше заявляли про 40 загиблих бойовиків "Талібану". Однак, жертв серед цивільного населнння там не підтвердили. За словами предстаників міністерства, розслідування розслідування інциденту почнеться, коли воюючі сторони проведуть мирні переговори.

"Перший удар було завдано по базі "Талібану", але другий призвів до жертв серед цивільного населення, оскільки вони зібралися на місці вибуху", - зазначила член парламенту Фатіма Азіз, що представляє Кундуз.

Крім цього, вона повідомила, що в районі Ханабад провінції Кундуз загинули 11 цивільних осіб і п’ять чоловік зникли.

Новини за темою: США заявили про повне виведення військ з Афганістану

Однак, за словами іншого свідка, в результаті авіаударів загинули 12 мирних жителів, в тому числі діти, і 18 осіб отримали поранення. Свідок також повідомив про смерть кількох бойовиків талібів.

Нагадаємо, 12 вересня в Катарі вперше за 20 років пройшли прямі переговори між талібами і політичним керівництвом Афганістану щодо врегулювання ситуації в країні. Зокрема, "Талібан" зобов'язався не утримувати на підконтрольних територіях терористів і провести переговори з урядом Афганістану.

Loading...