В Афганістані щонайменше 11 жінок загинули в тисняві на футбольному полі

Ще близько 15 людей отримали поранення

В Афганістані в черзі на отримання пакистанської візи утворилася тиснява з десятків тисяч осіб, внаслідок чого щонайменше 11 людей загинуло. Про це повідомляє The New York Times.

Зазначається, що консульство Пакистану в афганському місті Джелалабад, тривалий час не працювало через пандемію COVID-19, проте вчора, 21 жовтня, там мав розпочатися прийом документів на отримання візи. Через велику кількість охочих отримати пакистанську візу консульство влаштувало прийом людей на футбольному стадіоні за кілька кілометрів, біля воріт якого зібралися тисячі людей.

Як повідомляють очевидці, багато жінок стояли біля входу до стадіону окремо від чоловіків, і після відкриття воріт жінки впали й опинилися під ногами в натовпу. За даними речника губернатора провінції Нангархар, у тисняві загинули 11 жінок, а ще 10 жінок і троє чоловіків зазнали поранень. Водночас очільник Ради провінції заявив, що внаслідок інциденту загинули 15 людей, ще стільки ж поранено.

При цьому посол Пакистану в Афганістані заявив у Twitter, що він "глибоко засмучений" повідомленнями про тисняву, й заявив про співпрацю з афганістанською владою для покращення прийому візових заявок.

Новини за темою: В Афганістані у результаті замаху на губернатора загинули 8 осіб, десятки потерпілих

Нагадаємо, нещодавно в Афганістані неподалік поліцейської дільниці вибухнув автомобіль, у результаті чого загинули щонайменше 16 людей. Тоді ще мінімум 90 осіб отримали поранення.Loading...