Уряд Вірменії ввів воєнний стан та оголосив загальну мобілізацію резерву

Нікол ПашинянФото: TATYANA ZENKOVICH / TASS

Рішення вступить в дію з моменту публікації

Сьогодні, 27 вересня, уряд Вірменії через ескалацію конфлікту в Нагірному Карабасі ввів у країні воєнний стан і оголосив загальну мобілізацію резерву. Про це повідомив прем'єр-міністр Нікол Пашинян у своєму Facebook.

"Дорогі співвітчизники, зараз за рішенням уряду Вірменії оголошується воєнний стан і загальна мобілізація. Рішення вступить в дію з моменту публікації. Увесь особовий склад закликаю з'явитися у військові комісаріати", - зазначив Пашинян.

Новини за темою: Вірменія розпочала підготовку до нової війни, - президент Азербайджану

Нагадаємо, сьогодні зранку, Вірменія і Азербайджан почали бойові дії на кордоні і звинуватили один одного в ескалації насильства в Нагірному Карабасі.

Як відомо, нещодавно Міністерство оборони Вірменії звинуватило азербайджанські війська у нападі на одну з позицій на кордоні. Однак, у Баку заявили, що жодної нової атаки не було, а на азербайджанській ділянці державного кордону зберігається спокій.

Це сталося в результаті того, що 12-13 липня на кордоні Вірменії та Азербайджану в Товузькому районі сталася стрілянина. Пізніше стало відомо про жертви серед цивільного населення в результаті обстрілу вірменської артилерії, а також про загибель 11 військових з обох сторін.

Loading...