live

Уряд Польщі продовжив карантинні заходи

Матеуш Моравецький

EPA-EFE

До 26 квітня продовжили заборону повітряного та міжнародного сполучення

У Польщі продовжили карантинні обмеження у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. Про це повідомляє пресслужба канцелярії прем'єр-міністра Матеуша Моравецького у Twitter.

Згідно з повідомленням, до 19 квітня продовжили заборону на роботу торгових центрів, кінотеатрів, перукарень, косметичних центрів. Винятком, як і раніше, є продуктові магазини та аптеки. На десять днів також продовжили обмеження по кількості людей у магазинах та церквах. Великі будівельні магазини будуть закриті у вихідні.

До 26 квітня продовжать закриття шкіл в країні, заборону повітряного та міжнародного, а також залізничного сполучення.

"Ми також продовжуємо закриття кордонів, санітарний прикордонний контроль і обов'язковий карантин", - сказав Моравецький.

За його словами, обмеження на масові заходи будуть діяти до подальшого повідомлення. При цьому польський прем'єр зазначив, що деякі введені обмеження будуть працювати ще довше.

За останніми даними, у Польщі загальна кількість зафіксованих випадків COVID-19 - 5341, з яких 284 людини - одужали, а 164 особи померли.

Нагадаємо, уряд Польщі готує нові послаблення для українців, що стали нелегалами через епідемію коронавірусу. Зокрема, уряд схвалив продовження терміну легального перебування на території країни іноземців і зокрема українців, які прибули туди на підставі шенгенської візи чи в рамках дії безвізового режиму.

 

Loading...