Новини » Світ Читать эту новость на русском

Уряд Польщі пішов на карантин через зараженого коронавірусом міністра

Міністри очікують на результати тестування на коронавірус

Фото з відкритих джерел

Усі міністри уряду Польщі працюють в карантинному режимі, оскільки в одного із їхніх колег виявили коронавірус COVID-19. Про це повідомляє RMF24

"У зв'язку з позитивним результатом тесту на коронавірус у міністра навколишнього середовища Міхала Вося були вжиті заходи відповідно до процедур, визначених головним санітарним інспектором. Вчора ввечері всі міністри, присутні на останньому засіданні уряду, були піддані стандартним обстеженням, яким піддаються всі, хто мав контакт із зараженим", - заявив прессекретар уряду Пьотр Мюллер.

Як зазначається, результати тестування повинні бути відомі сьогодні, 17 березня. До цього міністри, присутні на останній нараді, працюють у загальноприйнятій процедурі карантину. Потім вони будуть виконувати рекомендації головного санітарного інспектора. Це жодним чином не впливає на функціонування Ради міністрів. 

Напередодні міністр навколишнього середовища Міхал Вось заявив, що після виявлення в неділю коронавірусу у працівника Державного лісівництва, з яким він контактував, він був поміщений в карантин і провів обстеження. Тест показав позитивний результат.

Нагадаємо,  раніше у командувача Збройними силами Польщі генерала Ярослава Міки підтвердили зараження коронавірусом COVID-19. 

Loading...