Новини » Світ Читать эту новость на русском

Україна привітала завершення конфлікту в Нагірному Карабасі

Україна вітає завершення конфлікту між Азербайджаном і Вірменією Фото з відкритих джерел

В МЗС наголосили, що Україна незмінно і беззастережно підтримує територіальну цілісність Азербайджану

Україна вітає припинення Азербайджаном і Вірменією бойових дій у районі нагірнокарабаського конфлікту. Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ України. 

"Вважаємо, що наступним кроком має стати відновлення стабільності і життєдіяльності регіону, а також продовження міжнародних зусиль для досягнення повного врегулювання нагірнокарабаського конфлікту на основі міжнародного права", - зазначили в МЗС. 

Крім цього, у відомстві наголосили, що Україна незмінно і беззастережно підтримує територіальну цілісність Азербайджанської Республіки в міжнародно визнаних кордонах.

Новини за темою: Туреччина спостерігатиме за дотриманням перемир'я між Вірменією і Азербайджаном, - Ердоган

"Цей принцип є основоположним для України, що досі потерпає від російської агресії, і частина території якої залишається під тимчасовою окупацією Росії", - йдеться у заяві. 

Новини за темою: В Азербайджані заявили, що Вірменія повинна вивести війська з Карабаху до кінця листопада

Нагадаємо, в ніч на 10 вересня Вірменія, Азербайджан і Російська Федерація підписали угоду про завершення війни в Нагірному Карабасі. Документ передбачає, що вірменська армія повністю покине територію невизнаної республіки, а Азербайджан до 1 грудня повертає собі майже весь Карабах.

Loading...