Новини » Світ Читать эту новость на русском

Угорщина закриває кордони для іноземців через другу хвилю коронавірусу

Громадян країни при поверненні з-за кордону змусять проходити 14-денну самоізоляцію

Фото з відкритих джерел

Угорщина з 1 вересня закриє кордони для іноземців у зв’язку з другою хвилею пандемії COVID-19. Про це повідомив речник уряду країни Гергель Гуляш, передає Index.

Зазначається, що відповідне рішення було прийняте у зв’язку з великою кількістю нових заражень коронавірусом, які завезені з-за кордону. "З 1 вересня іноземним громадянам заборонено в'їжджати на територію Угорщини. Більшість джерел інфекції є чужими", – сказав Гуляш.

Водночас в уряді країни повідомили, що громадяни Угорщини, які повертаються з-за кордону, повинні перебувати на карантині протягом 14 днів. Проте, їм можуть скоротити термін ізоляції, якщо вони нададуть 2 негативні результати тестів на COVID-19 протягом двох днів. Це стосується й іноземних студентів, які мають дозвіл на проживання в країні.

В уряді заявили, що у порівнянні з весняними правилами, винятки на дозвіл в’їзду в країну можуть скоротити, проте детальні правила визначать на засіданні в суботу, 29 серпня. "Безперечно, буде забезпечено транзитний рух, також будуть можливі дипломатичні поїздки тощо. А для спортивних подій будуть введені спеціальні правила", – висловився речник.

Новини за темою: Кабмін розширив список іноземців, яким можна в'їжджати в Україну

Нагадаємо, нещодавно Угорщина посилила контроль на кордоні з Україною, через що там виникли черги сотень автомобілів. Такі заходи впровадили з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції, а також необхідності вивчення та перевірки документів подорожуючих.

Loading...