Новини » Світ Читать эту новость на русском

Угорщина заявила про готовність купити російську вакцину проти COVID-19

Російська вакцина від COVID-19 МОЗ РФ

Угорщина виявила бажання купити російську вакцину проти коронавірусу за умови її сертифікації в Альянсі і стала першою з країн Євросоюзу, яка пішла на такий крок. Про це повідомив представник Єврокомісії Ерік Мамер, передає ТАСС.

"Якщо будь-яка з країн Євросоюзу закупить іноземну вакцину, яка не пройшла сертифікацію, Єврокомісія буде змушена вжити заходів", - попередив представник об'єднання і додав, що вакцини, розроблені Росією або Китаєм, ніколи не стануть частиною стратегії вакцинації Євросоюзу.

Новини за темою: Вся справа в мавпі: Путін пояснив, чому російська вакцина від COVID-19 краща від британської

Нагадаємо, 11 серпня президент РФ Володимир Путін заявив, що у Росії зареєстрували першу в світі вакцину від коронавірусу

30 вересня Державний науковий центр вірусології та біотехнології "Вектор" отримав патенти на вакцину від коронавірусу під назвою "ЭпиВакКорона"- другий аналог російської вакцини.

Пізніше президент РФ Володимир Путін заявив, що російська вакцина від коронавірусу COVID-19 є ефективною і працює без збоїв на відміну від вакцини з Великої Британії. Також президент РФ уточнив, що зараз на підході вже третя вакцина від коронавірусу, але існують проблеми з виробництвом.

Loading...