Новини » Світ Читать эту новость на русском

Угорщина продовжила режим надзвичайної ситуації до лютого

Угорщина

Раніше передбачалося, що обмеження триватимуть лише місяць

Уряд Угорщини видав указ про продовження епідеміологічних обмежень та режиму надзвичайної ситуації до 8 лютого 2021 року. Про це повідомляє HVG.hu з посиланням на відповідну постанову.

Зазначається, що таким чином влада країни продовжила дію обмежень, які були введені 4 листопада й мали тривати всього 30 днів. Ці норми охоплювали носіння масок, безкоштовне паркування, комендантську годину, дострокове закриття магазинів, обмеження масових заходів, часткове дистанційне навчання шкіл, безкоштовний проїзд для медичних працівників, податкові пільги тощо.

Як повідомляють журналісти, в разі відсутності змін у постанові, це вплине на сімейні події та новорічні вечірки.

Відомо, що за останню добу, 17 листопада, в Угорщині зафіксували понад 4200 нових випадків захворювання на COVID-19 і 99 смертей. Наразі з коронавірусом в країні госпіталізовано майже 7500 людей.

Новини за темою: Угорщина ввела комендантську годину: Що зміниться на кордоні

Нагадаємо, нещодавно в Угорщині запровадили надзвичайний стан і ввели нові обмеження, щоб зупинити розповсюдження коронавірусної інфекції. Тоді прем'єр-міністр країни Віктор Орбан заявив, що парламенту пропонуватиметься продовжити дію надзвичайного заходу ще на 90 днів.

Loading...