Новини » Світ Читать эту новость на русском

Учасники терористичної організації "Талібан" розгорнули свій прапор у Святій Софії в Стамбулі

Вірогідно, такий вчинок був мотивацією для світових терористів

Терористична організація "Талібан" Фото з відкритих джерел

Учасники руху "Талібан" розгорнули прапор свого угруповання у соборі Святої Софії в Стамбулі. Про це повідомив британський експерт з боротьби з ісламським екстремізмом Нур Дахрі у Twitter.

За словами експерта, розгортання прапора афганської терористичної організації поблизу Святої Софії було мотиваційним повідомленням до світових ісламістських екстремістів і терористів. Крім того, він заявив, що незабаром активісти терористичного угруповання "Ісламська держава" також піднімуть свій прапор.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що в Міністерстві оборони США розглядають введення заходів проти Росії в разі підтвердження інформації про те, що Москва платила талібам за вбивство американських солдатів в Афганістані. У Вашингтоні заявили, що протягом декількох років США отримували відомості про підтримку Росією афганських груп.

Новини за темою: Змова росіян з талібами: Москва виплачувала винагороди за вбивство американських солдатів?

Напередодні в Конгресі США закликали Вашингтон ввести нові санкції проти Російської Федерації через нібито теракти проти американських військових і сил коаліції в Афганістані.

Loading...