У зоопарку США виявили два різновиди коронавірусу в хижаків

Ілюстративне фото DPA

Вчені намагаються з'ясувати, як вірус потрапив до тварин

У зоопарку Нью-Йорка, США, виявили два різних штами коронавірусу в хижаків, які там мешкають. Про це повідомляє Biorxiv.

Як зазначається, для дослідження вчені використали біоматеріали, відібрані у левів та тигрів, які перед цим перехворіли на COVID-19. Крім цього, речовини для дослідів було взято у співробітників зоопарку, які доглядали за тваринами і мали з ними безпосередній контакт.

Через деякий час результати дослідження показали, що тварини є носіями двох різних видів коронавірусу. За попередньою інформацією, в одного з тигрів було виявлено штам РНК SARS-CoV-2, який бігається зі структурою генома людського коронавірусу. Тоді як у левів виявили іншу форму коронавірусу. 

Новини за темою: У Пакистані через карантин тварин кинули у клітках в зоомагазинах та на ринках

Наразі вчені намагаються з'ясувати, як цей вірус передався тваринам, а також, яким чином він поширюється. Крім цього, дослідники мають на меті визначити, чи заражали хижаки один одного, або ж кожен них перехворів автономно. зазначається, що це допоможе запобігти поширенню коронавірусу серед диких тварин.

Нагадаємо, раніше у Гонконзі  (автономний район Китаю) від COVID-19 померла перша домашня тварина. Згідно з припущеннями медиків, улюбленець заразився у результаті контакту з людиною.

Loading...