"У житті він дуже грайливий": Журнал Charlie Hebdo опублікував карикатуру на Ердогана

На малюнку президент Туреччини задирає сукню жінці

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган

Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo опублікував на обкладинці свого номера карикатуру на президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана. Відповідний малюнок з’явився на сторінці видання у Twitter.

Зокрема, на карикатурі президент Туреччини сидить у кріслі в спідній білизні, і при цьому тримає банку з напоєм, а іншою рукою задирає сукню жінці в хіджабі. "Ердоган. У приватному житті він дуже грайливий", – ідеться в заголовку.

Карикатура на президента Туреччини в журналі Charlie Hebdo Twitter / Charlie Hebdo

Водночас у Туреччині різко засудили публікацію карикатури. "Ми засуджуємо огидну спробу посіяти за допомогою цієї публікації культурний расизм і ненависть", – написав прессекретар Ердогана Фахреттін Алтун у Twitter.

Крім того, Алтун додав, що карикатури на Ердогана – це прояв ксенофобії та ісламофобії. "Так звані карикатури викликають огиду і позбавлені будь-якого реального почуття людської порядності. Очевидно, це продукт ксенофобського, ісламофобського та нетерпимого культурного середовища, яке, схоже, хоче французьке керівництво для своєї країни", – висловився чиновник.

Новини за темою: Ердоган заявив про приналежність Єрусалиму до Туреччини

Нагадаємо, раніше президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що президенту Франції Емманюелю Макрону слід пройти обстеження його психічного здоров'я. За словами лідера Туреччини, Макрон "одержимий" ним "вдень і вночі".

Пізніше очільник Туреччини закликав турків бойкотувати французькі товари, оскільки, за його словами, президент Франції Емманюель Макрон є ісламофобом. Тоді він додав, що європейські лідери мають запобігти антимусульманській політиці Макрона.

Новини за темою: Обезголовлення вчителя у Франції: Що відомо про жертву і нападника та до чого тут карикатури на пророка Мухамеда

Відповідні заяви відбулися на тлі вбивства французького вчителя під Парижем, який показав на уроці карикатури на пророка Мухаммеда, які також були опубліковані в журналі Charlie Hebdo. Після трагедії президент Франції Емманюель Макрон назвав загиблого викладача "тихим героєм", а сам напад – "ісламістським терактом".

Loading...