Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Європарламенті вимагають заборонити фермерам тримати тварин у клітках

Таку ініціативу пояснюють замалим простором для тварин

Ферма Фото з відкритих джерел

Група з 86 депутатів Європарламенту звернулася до Європейської комісії з листом, у якому йдеться про заклик заборонити використання кліток для сільськогосподарських тварин. Про це повідомила пресслужба організації з захисту тварин Compassion in World Farming.

Зазначається, що парламентарі хочуть заборонити використання будь-яких кліток на фермах: для курей, кролів, дорослих самок свиней, телят, перепілок, качок, гусей тощо. Пояснюють таку ініціативу тим, що понад 300 млн сільськогосподарських тварин в Європі проводять всю або значну частину свого життя в неволі.

За словами депутатів, фермери розміщують курей і кролів у просторі розміром приблизно з аркуш паперу А4, а більшість дорослих самок свиней проводять пів року в клітках, де не можуть повернутися. Такі дії фермерів завдають тваринам страждань, оскільки вони не можуть реалізувати частину своєї природної поведінки.

При цьому євродепутати додали, що багато країн ЄС вже прийняли національні закони, які виходять за рамки мінімальних стандартів Євросоюзу, тому необхідно створити рівні умови для фермерів.

Новини за темою: У Харкові невідомі залишили котів у пластикових контейнерах

Нагадаємо, нещодавно Європарламент затвердив нові призначення в Єврокомісії. Зокрема, депутати підтримали кандидатури єврокомісарів із питань торгівлі й фінансів.

Loading...