У Європарламенті відбудеться екстрене засідання з дистанційним голосуванням

Фото з відкритих джерел

Європейський парламент виконує та буде продовжувати виконувати свій обов’язок, зазначив Девід Сассолі

За підсумками відеоконференції за участю лідерів політичних груп президент Європарламенту Девід Сассолі оголосив про скликання 26 березня першого в історії пленарного засідання Європарламенту, під час якого депутати голосуватимуть дистанційно. Про це повідомляє пресслужба Європарламенту.

"Європейський парламент виконує та буде продовжувати виконувати свій обов’язок. Парламент має залишатися відкритим, оскільки демократія не може бути зупинена цим вірусом… З цієї причини я вирішив скликати надзвичайне пленарне засідання у четвер, 26 березня, з метою ухвалення надзвичайних заходів, що були представлені Європейською комісією. Це буде перше пленарне засідання, під час якого ми використовуватимемо дистанційну систему голосування. У зв’язку із цією надзвичайною ситуацією, ми маємо використати всі засоби, які є в нашому розпорядженні", - зазначив Сассолі.

Він повідомив, що Європейський центральний банк, на заклик Європарламенту, погодив мобілізацію 750 мільярдів євро для заходів Єврокомісії та країн-членів у боротьбі з вірусом. Ще 500 мільярдів євро можуть бути мобілізовані через Європейський механізм стабільності.

Вочевидь, такі пропозиції будуть обговорюватися під час надзвичайної сесії Європарламенту.

Згідно з даними, у світі загалом зареєстровано 218 815 випадків інфікування, серед них - 8810 смертей та 84 114 осіб, що подолали хворобу.

Як відомо, від вірусу у світі вилікувалось понад 84 тисячі осіб

Loading...