Новини » Світ Читать эту новость на русском

У ЄС погодили включення Лукашенка у санкційний список, - ЗМІ

Олександр Лукашенко на церемонії інавругації belta.by

Такої домовленості міністри досягли на зустрічі 12 жовтня у Люксембурзі

Глави МЗС Євросоюзу погодили включення самопроголошеного президента Білорусі Александра Лукашенка у санкційний список щодо Білорусі.  Про це повідомило агентство AFP з посиланням на власні джерела. 

Зазначається, що глава МЗС Німеччини Гайко Маас перед засіданням заявив, що запропонував внести Лукашенка у санкційний список. Він пояснив, що режим Лукашенка продовжує здійснювати насильство, і "ми все ще спостерігаємо арешти мирних демонстрантів".

2 жовтня Європейський Союз офіційно ввів санкції проти 40 чиновників Білорусі - але у санкційному списку не було прізвища Лукашенка. 

ЄС вирішив не карати персонально Лукашенка за фальсифікацію виборів і придушення протестів, аби зберегти можливість врегулювання політичної кризи шляхом діалогу.

Нагадаємо, нещодавно Олександр Лукашенко заявив, що білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська сама просила владу про її виїзд до Литви. За його словами, Тихановській віддали 15 тис. доларів, а сама вона "плакала на шиї".

Новини за темою: Латвія не визнала легітимність Лукашенка

Раніше повідомлялося, що Європейський Союз може затвердити внесення Олександра Лукашенка до санкційного списку. Також міністри можуть заявити про посилення економічної підтримки Білорусі.

Loading...