Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Єгипті частково дозволили відновити роботу готелів

Це стосується тільки внутрішніх туристів

Фото з відкритих джерел

Влада Єгипту дозволила готелям знову приймати внутрішніх туристів, але водночас висунула ряд умов для захисту від коронавірусу. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з повідомленням, готелям можна приймати внутрішніх туристів, але не більше ніж на 25% від загальної потужності закладу, до кінця травня.

Окрім цього, є окремі вимоги щодо заходів охорони здоров'я. Зокрема, для відновлення роботи готелі повинні мати клініку з лікарем-резидентом, регулярно проводити вимірювання температури та встановлювати дезінфекційне обладнання.

Також гості повинні бути зареєстровані онлайн, а працівники повинні пройти швидкі тести на коронавірус при в'їзді на курорти. Окремий поверх або невелика будівля готелю повинні бути призначені для карантинної зони у випадках позитивного тесту або підозри на коронавірус.

Як зазначається, з 1 червня в готелях буде дозволено працювати з максимальною потужністю 50%.

На курортах заборонено проводити весілля чи вечірки, організовувати розважальні заходи, подавати кальян або пропонувати відкриті буфети. Готельним ресторанам треба буде дотримуватися заздалегідь встановленого меню та ширших проміжків між столами.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що в межах планів виходу Туреччини з кризи після пандемії коронавірусу, в місцевих готелях зникнуть шведські столи й система "все включено"

Loading...