Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Японії почнуть продавати поштові марки з українськими краєвидами

Марки планували випустити перед Олімпійськими іграми

Фото з відкритих джерел

У Японії з 9 листопада стартує продаж поштових марок з українськими краєвидами. Про це повідомила пресслужба Посольства України в Японії у Фейсбук.

Зазначається, що марки планували випустити для культурного обміну перед Олімпіадою-2020. Серія знаків оплати присвячена співпраці у рамках японської урядової програми "Host Town" напередодні Олімпійських ігор.

Як повідомляють у дипвідомстві, проєкт здійснено завдяки співпраці Посольства України в Японії з адміністрацією м. Хіно та Поштою Японії. Самі ж фотографії для марок надавали інформаційне агентство "Укрінформ" та український фотограф В'ячеслав Присяжнюк.

Раніше повідомлялося, що  Японія надасть Україні понад 12 тис. пігулок експериментального лікарського засобу Favipiravir (Avigan), розробленого для лікування COVID-19. Таким чином Україна долучилася до клінічних випробувань препарату.

Новини за темою: У Японії назвали п'ять пріоритетних для G7 реформ в Україні

Нагадаємо, не так давно колишній прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе заявив, що країна відмовилася підписувати мирний договір з Російською Федерацією щодо спірних територій Північних островів (Курильських) зокрема через анексію українського півострова Крим. За його словами, Росія і Японія були вже дуже близькими до остаточного врегулювання питання щодо Курильських островів.

Loading...